Автосалон Форд Киев

Автосалон Ford

Знайти ідеальний автомобіль — завдання не з легких. У кожного свої потреби і вимоги. Адже для когось на першому місці стоїть престиж, для іншого — надійність, а комусь потрібна швидкість.

Здається, що ідеального авто «для всіх» не існує, оскільки різні виробники акцентують увагу на різних якостях.

Але невже немає марки автомобіля, яка підійде кожному? Відповідь проста: таке авто існує. Більш того, стати власником автомобіля, який ідеально вам підійде, можна вже сьогодні!

Для цього вам необхідно звернутись в автосалон Форд.

Дійсно, що може бути кращим за авто цієї революційної марки? Саме Генрі Форд свого часу перетворив автомобіль із предмету розкоші на доступний засіб пересування.

Завдяки конвеєрній збірці, ціна на авто знизилась, і кожен мешканець Сполучених Штатів Америки отримав змогу придбати свою персональну «американську мрію».

«Автомобільний король» Генрі Форд зумів не просто створити попит на авто, він створив умови для попиту, вдвічі піднявши заробітну плату працівникам свого концерну. Його послідовники і досі дотримуються головної лінії компанії — якість, надійність і відмінний дизайн в поєднанні з доступністю.

Тому і сьогодні автомобіль Ford — це вибір успішних, цілеспрямованих і впевнених в собі людей. Репутація одного з лідерів світового автомобільного ринку беззаперечна. А використання останніх наукових досягнень і сучасних технологій, помножене на працелюбність і відповідальність зробили продукцію концерну Ford символом надійності, безпеки і бездоганної якості. Купівля Форд — це інвестиція в майбутнє.

Якщо ви плануєте купити автомобіль в Києві, слід звертатись лише в ті компанії, які на офіційному рівні є представниками бренду. Тому що лише в такому випадку ви будете впевнені, що придбали оригінальне авто. Автосалон Ford, який належить компанії «ВіДі Край Моторз» офіційно представляє бренд Форд в Україні. Широкий модельний ряд задовольнить найвимогливіших автолюбителів, кожен знайде авто, яке максимально відповідатиме його вимогам. В автосалоні Форд «ВіДі Край Моторз» ви зможете отримати весь комплекс необхідних послуг — страхування, кредит, тест-драйв і багато іншого. Кожен клієнт має гарантовані знижки на послуги офіційного сервісу, купівлю аксесуарів та оригінальних запчастин.

Ви зможете особисто протестувати будь-яке авто, що вас зацікавить, і придбати його на максимально вигідних умовах в офіційного дилера Форд в Україні.

Станьте власником легенди!

Автосалон FORD

автосалон «ВиДи Край Моторз»

«ВіДі Край Моторз» — концептуальний 3-S комплекс, що об`єднує автосалон Ford, сервіс, продаж запчастин та аксесуарів. У салоні «ВіДі Край Моторз» представлені класичні та найновіші моделі, серед яких поціновувачі легендарного американського бренду обов`язково знайдуть авто, яке найкращим чином відповідає їхнім запитам та найвибагливішим потребам. У салоні також представлені комерційні автомобілі, надзвичайна універсальність та надійність яких здатна максимально підвищити продуктивність та прибутковість Вашого бізнесу.

До послуг наших Клієнтів: просторий сучасний шоу-рум «ВіДі Край Моторз» на 505 квадратних метрів, який побудовано за всіма стандартами бренду Ford, дозволяє розмістити 8 автомобілів з модельної гами Ford. Відчуття комфорту у салоні створюється завдяки гармонійному поєднанню вільного доступу світла, затишній зоні відпочинку, а також можливості доступу до інтернетуWi-Fi.

Сервіс «ВіДі Край Моторз» включає 13 постів, у тому числі 1 мийку та 2 пости прямої прийомки. Пропускна здатність станції технічного обслуговування складає до 40 автомобілів Ford на день. Особлива гордість автоцентру — новітні комп`ютерні системи діагностики. Також звертаємо Вашу увагу, що у нашому автоцентрі Ви можете постійно розраховувати на актуальні сезонні пропозиції та акційні знижки.

Офіційний дилерський центр «ВіДі Край Моторз» входить до складу першого та єдиного в Україні Міста Автомобілів «ВіДі АвтоСіті». Ми цінуємо кожного Клієнта та щоденно докладаємо максимум зусиль, щоб Ви отримали абсолютне задоволення від рівня та якості обслуговування у нас. Тож для наших Клієнтів доступний повний комплекс послуг, включаючи тест-драйв, придбання авто, страхування, лізинг, кредит, trade-in. Аби зробити нашу співпрацю постійною та забезпечити Вам найвищий рівень комфорту, для кожного Клієнта діє накопичувальна Програма Лояльності «ВіДі АвтоСіті», яка гарантує знижки на придбання авто, послуги офіційного сервісу, покупку аксесуарів та запчастин. У нашому автоцентрі Ви можете сподіватись на преміальне обслуговування в усьому!

Переваги «ВіДі Край Моторз»:

Місце розташування дилерського центру

Зручність вибору та випробування автомобіля

Зручність придбання автомобіля

Програма «TRADE-IN»

Сучасна Станція Технічного Обслуговування

Оригінальні запчастини та аксесуари

Ford («ВиДи Край Моторз») ВиДи АвтоСити Кольцевая

1 октября 2010 года официальный дилер Ford на Кольцевой «ВиДи Край Моторз» торжественно открыл двери для всех поклонников популярной марки, а также для всех автолюбителей.

Официальный дилерский центр Ford «ВиДи Край Моторз» — концептуальный 3-S комплекс, объединяющий автосалон, сервис и продажу запчастей.

Просторный, современный шоу-рум площадью 505 кв. м построен по всем стандартам бренда Ford и позволяет разместить всю модельную гамму Ford, не ограничивая свет и пространство. Комфортная зона отдыха, уютный детский уголок, возможность доступа к интернету Wi-fi, приветливые консультанты, чашечка душистого кофе — все это превратит посещение дилерского центра в настоящее удовольствие для ценителей легендарной американской марки.

Пропускная способность станции технического обслуживания «ВиДи Край Моторз» составляет до 40 автомобилей Ford в день, а все оснащение цехов (подъемники, стенды и др.) отвечает последнему слову техники. Особая гордость автоцентра — новейшие системы диагностики автомобилей.

Квалифицированные консультанты ответят на все вопросы Клиентов, предоставят информацию относительно программ кредитования и страхования, помогут сделать правильный выбор и оформить покупку со всеми удобствами. Наши Клиенты имеют возможность записаться на тест-драйв в наиболее удобное для них время — посетив автосалон или заполнив специальную электронную форму на нашем сайте www.ford-vidi.com .

Официальный дилерский центр «ВиДи Край Моторз» предлагает Клиентам ряд услуг, которые отвечают высокотехнологическому уровню компании и призваны удовлетворить самые прихотливые потребности автолюбителей. Одной из таких услуг является программа поддержки в дороге «Форд Асистанс» — это всеобъемлющий комплекс услуг для сохранения покоя автовладельцев, который предусматривает помощь в критических ситуациях и доступен для всех легковых автомобилей Ford в течение трех лет с даты их приобретения в официальной сети Ford. Стоит отметить, что Клиенты «ВиДи Край Моторз» будут пользоваться всеми преимуществами Города Автомобилей, в число которых входит: гарантия, тест-драйв, кредит, возможность покупки авто по системе trade-in, премиальное обслуживание, официальные запчасти, страховка и единая Программа Лояльности «ВиДи АвтоСити».

«ВиДи Край Моторз» — Ваш дилер Ford на Кольцевой!

Об автосалоне

«Наша компанія є однією з найбільш динамічних за темпами розвитку, про що свідчить зростаюча кількість клієнтів, більшість із яких стають постійними. Весь процес співробітництва з клієнтом оснований на єдиному принципі: «Клієнт – наш Бос».

«Віннер Автомотів» пропагує новий підхід до автомобільного бізнесу. Репутація, відповідальність, відкритість, лідерство – це корпоративні цінності нашої компанії.

Наша гордість – це унікальна споруда мультибрендового автоцентру «Віннер Автомотів», аналогів якій немає ні в України, ні навіть у Східній Європі за розмахом, сучасністю, вишуканістю та високими стандартами».

Автоцентр «Віннер Автомотів» з технічної точки зору - це грандіозний архітектурний проект. Загальна площа двоповерхової споруди становить 8400 квадратних метрів. Із них більше 5300 кв. м – сервісна зона, а близько 2200 кв. м. - салони з продажу автомобілів марок Ford, Jaguar, Land Rover і Volvo. Дизайн салонів витриманий у фірмовому стилі кожного з брендів.

У салоні можна придбати та оформити у короткі строки будь-який із запропонованих автомобілів. Якщо клієнт має намір змінити старе авто на нове, йому у нагоді стане послуга Trade-in. Програма Trade-in у «Віннер Автомотів» дозволяє обміняти машину будь-якої марки, будь-якої моделі на вибраний клієнтом автомобіль Ford, Jaguar, Land Rover, Volvo з доплатою різниці у цінах.

При купівлі автомобіля, клієнти можуть скористатися кредитними послугами. Ці послуги надаються трьома партнерами компанії «Віннер Автомотів» – банками «Діамант», «Укрсоцбанк» та «АльфаБанк».

Одна із семи (на вибір) страхових компаній, що являються партнерами салону «Віннер Автомотів» надають клієнтові повний спектр послуг автострахування.

Дуже зручною послугою для тих, хто веде власний бізнес є фінансовий або оперативний лізинг, що залюбки надасть салон «Віннер Автомотів» корпоративним клієнтам.

Автоцентр «Віннер Автомотів» пропонує Вам високоякісний офіційний сервіс автомобілів Ford, Jaguar, Land Rover, Volvo. Загальна площа сервісної зони (всіх брендів) – близько 5,5 тис. кв. м. Відділ сервісу має 43 підйомники. Згідно існуючого сервісного процесу всі автомобілі, що приїздять на сервіс, проходять через безкоштовну портальну мийку та зону інтерактивної прийомки. На сьогодні відділ післяпродажного обслуговування налічує 120 співробітників.

Запчастини у автоцентрі продаються тільки оригінальні, загальною кількістю біля 12 000 найменувань. У відділу продажу запчастин можна придбати усе необхідне для власника автомобіля. А для того, щоб наші клієнти почувалися ще більш зручно та стильно при керуванні авто, їм запропонують безліч аксесуарів. Мерчендайзінг у автоцентрі дуже розвинений, тому до уваги клієнтів у зоні кожного бренду представлені бутіки з найрізноманітнішими сувенірами та брендованими речами, деякі з яких являються ексклюзивними.

У автоцентрі «Віннер Автомотів» працює сучасне кафе, яке розташоване на першому поверсі салону. На території кафе є телебачення на великому екрані та комп`ютери з виходом до Інтернет, що робить перебування у салоні ще більш комфортним. Для відвідувачів з дітьми працює дитяча кімната, де за дітьми наглядає професійна нянька.

Ford Focus 2014. Geneva Motor Show. Женевский автосалон

Описание:

Обзор обновленного Форд Фокус 2014.

Оставьте комментарий!

Комментарий будет опубликован после проверки

Выберите человечка с поднятой рукой!

При нажатии на картинку, Ваш комментарий будет добавлен.