Автошини

/ Просмотров: 592

Як обрати відмінні авто шини?

Як обрати відмінні авто шини?

Рубрика: автоогляди | 31.03.2011 о 23:03

Хоча багато водії нерідко приділяють недостатньо уваги цьому питанню, шини вашого автомобіля — це одна з найважливіших речей, яка має безпосереднє відношення до роботи вашого тс і його безпеки .

Згідно із законодавством, глибина протектора повинна становити більше 1.6 мм, не менше, ніж на 75-ти відсотках поверхні. Шини з найменшою глибиною протектора повинні бути змінені. На додаток до цього, протерті місця, нерівності, розколи і тріщини означають, що покришка вже здавна потребує підміну. Звичайно краще зробити підміну до того, як знос досяг такого рівня, щоб уникнути суворої небезпеки безпеки.

Дуже нерідко вибір авто шин супроводжується якимись труднощами з тієї причини, що вони всі дуже ідентичні зовні. Новенька маркування EU, яка повинна вступити в силу в 2012 році, покликана зробити процес покупки шин істотно легше, і повинна полегшити усвідомлення різних робочих рис покришок.

автошини

Авто шини діляться на три категорії в узгодженні з 3-ма аспектами: розмір, індекс навантаження та індекс швидкості. Маркування розміру вказує величину поперечника і ширину покришки. Більш широкі шини мають величезну площу зчеплення з поверхнею дороги, що забезпечує найкращу маневреність і стійкість автомобіля, а так само найкращу тягу при розгоні. Індекс навантаження позначає найбільшу вагу тс, який здатна витримати шина. І, врешті-решт, індекс швидкості відображає найвищу швидкість, при якій покришка здатна відмінно робити свої функції. Шини більш високої якості нерідко мають більш високий індекс швидкості.

Зазвичай, велика частина автомобілістів вибирають шини, які за рисами схожі на ті, які були встановлені на їхньому автомобілі до цього. Це знижує необхідність повторної балансування і в якийсь мірі дає гарантію того, що машина буде вести себе на дорозі так само, як і з попереднім комплектом шин. Ті водії, які відшукують більш довготривалі покришки, можуть вкласти свої кошти в більш дорогі авто шини, так як початкові інвестиції в майбутнє можуть окупитися завдяки якісним матеріалам, використовуваним при виготовленні таких покришок.

Володарі автомобілів, які живуть в регіоні з кліматом, де нерідко буває різка зимова погода, включаючи сильні снігопади, низькі температури, лід і ожеледь, повинні серйозно розглянути варіанти придбання комплекту спеціалізованих зимових шин. Зазвичай такі шини мають величезну поверхню контакту з дорогою і особливий протектор, що присвоює більшу стійкість і найкращу тягу автомобілю в слизьких дорожніх умовах. Особливо принциповою є можливість більш дієвого гальмування. Автомобілісти, які живуть у тій місцевості, де сніг — буденна справа, можуть придбати особливі снігові покришки і навіть ланцюги для снігу або інше обладнання.

Якщо ви сумніваєтеся при виборі нових авто шин, краще обрати щось схоже на ваш останній набір. І неодмінно ставте свої запитання фахівцям-консультантам, якщо потрібна допомога або раді.

Авто шини - новости

автошини

Авто шини - новости

В ОАЭ решили вести полную историю каждой шины

Автомобилисты Объединенных Арабских Эмиратов в скором времени, возможно, смогут получать все данные об истории шины, сканируя ее штрих-код с помощью своего смартфона.

Если будет принята новая система требований, предложенная Управлением стандартизации и метрологии ОАЭ (ESMA), все шины должны будут снабжаться регистрационным номером в виде штрих-кода. Этот номер потом будет добавляться в базу данных, так чтобы ESMA, представители полиции, транспортные управления и потребители смогли отследить весь жизненный цикл шины с момента, когда она попала в страну, до утилизации.

«Эта информация будет включать в себя все аварии автомобиля. на котором была установлена шина, и эти данные будут доступны всем, - заявил Мохаммед Салех Бадри (Mohammed Saleh Badri), и.о. генерального директора ESMA. – Мы работаем над разработкой приложения для iPhone, при помощи которого потребители смогут просканировать штрих-код и мгновенно получить всю информацию об истории шины, а кроме этого мы разрабатываем специальный вебсайт».

Предложенные нормативы, сформулированные совместно с правительством и Министерством внутренних дел, будут регулировать процесс производства, транспортировки, хранения, восстановления и обслуживания всех шин, включая шины для мотоциклов и тяжелой техники. Также будет регулироваться то, как эти шины утилизируются, чтобы не допустить вреда окружающей среде.

Была собрана специальная группа, куда входят крупнейшие автомобильные поставщики и производители страны, такие как Nissan, Bridgestone, Michelin, Goodyear, Naboodah и Al Futtaim. Все они вместе должны продумать технические аспекты новых нормативов.

Согласно действующим сейчас правилам, Управление стандартизации Совета по сотрудничеству стран Персидского залива требует, чтобы все шины проходили обязательную сертификацию во время ввоза в страну. Однако г-н Бадри отметил, что такая система не решает проблем, связанных с хранением и обслуживанием шин.

По данным недавнего исследования компании Al Futtaim Motors, крупнейшего автодилера ОАЭ, одна из четырех запчастей для Toyota является контрафактной. По этому поводу г-н Бадри заявил, что новые требования серьезно усложнят жизнь тем, кто занимается контрафактной продукцией.

«На данный момент следить за шинами очень сложно, но именно это и поможет нам сделать новая система, - заявил он. – И благодаря штрих-кодам покупатели смогут мгновенно определить, подлинный перед ними продукт или подделка».

«Полностью сформулированный проект будет направлен в Кабинет в сентябре этого года, и если он будет одобрен, такие же правила можно будет ввести и в других странах Персидского залива», - заключил г-н Бадри.

Авто шини японських виробників

Опубликовано 28.09.2012 | Автор: nadya

Зараз дуже складно стверджувати, що, наприклад, шини Toyo вироблені в Японії. Заводи, дочірні та спільні підприємства компанії Toyo знаходяться в різних станах світу і континентах.

автошини Зараз дуже складно стверджувати, що, наприклад, шини Toyo вироблені в Японії. Заводи, дочірні та спільні підприємства компанії Toyo знаходяться в різних станах світу і на різних континентах. Продукція даного бренду проводиться в USA, Canada, Germany, Great Britain, Netherlands, Australia, Malaysia, Taiwan, інших країнах і, звичайно, в Японії.

На заводах у багатьох країнах випускаються і всесвітньо відомі, популярні японські шини Bridgestone, а шинна продукція компанії Yokohama в даний момент займає шосте місце в світі, п’яте місце в Росії і друге місце в Японії.

Кожна з наведених вище японських компаній, що випускають авто шини, має свою тривалу історію, але продукція цих брендів має загальні тенденції. Вже довгі роки шини Bridgestone, Yokohama, Toyo, на які щорічно проводяться міжнародних тест-драйвах, займають лідируючі позиції. Це величезне досягнення японських виробників.

Про кожну з виробляють покришки японських фірм вже існують об’ємні книги. Ми коротко в статті згадаємо про шини Toyo для тюнінгу та стріт-рейсингу. Співпрацюючи з виробником коліс із легких сплавів OZ RASING (Італія) компанія випускає шини для провідних тюнінгових агентств Європи і Америки. Світовий рекорд швидкості на авто Мерседес, рівний 282,89 км в годину був встановлений на шинах Toyo.

Особливу увагу компанія приділяє сучасному автомобільному рухові стріт-рейсинг. Це явище не оминуло кінематограф, в тому числі і Голлівуд. У фільмі Подвійний форсаж-II, половина рейсінгових машин стартує з шинами Toyo на колесах. Прибуток компанії Toyo дозволила з владою міста Мальме в Швеції брати участь у будівництві траси DRAGSTRIP для дрег-рейсингу, а потім ще спонсорувати майже всі змагання сезону. Ця траса довжиною 1,5 кілометра, а шириною 30 метрів не для автобусів і перевезення вантажів. На ній можна тільки проводити гонки на чверть милі. Рейсери всього світу прибули на відкриття траси. Подивитися трасу прибутку видатні гонщики дрег-рейсера із США Джеймс Льюїс і Чарлі Хармон.

megogo.net/ru/mult и там ваш малыш точно найдёт чем заняться.

Статистика

Тот факт, что шины Вашего автомобиля чёрные и находятся внизу — ещё не повод, чтобы не обращать на них внимания. Полагаем, что Вам приходилось слышать об авариях и катастрофах, в которых именно шины и были «виноваты». Конечно, не сами шины, а водители, но от этого не легче.

Вне зависимости от того, покупаете ли Вы автомобиль — новый или подержанный — или давно сидите за рулём своего авто, на состояние покрышек надо постоянно обращать внимание. Шины должны быть качественными и надёжными.

автошини

Главное — шины должны подходить к дискам колёс автомобиля. По этому поводу обычно есть рекомендации автозавода, их и надо соблюдать. Чрезвычайно желательно иметь одинаковые шины на всех четырёх колёсах (если автозавод не рекомендует иное). И в любом случае на одной оси автомобиля должны стоять шины одного типоразмера с одинаковым рисунком — это требование Правил дорожного движения!

Общеизвестно понятие «сезонная резина» — летняя или зимняя. Зимние шины бывают с шипами, затрудняющими скольжение, или без них. Маркируются они чаще буквами латинского алфавита M+S, что означает «грязь+снег». На шипованных шинах лучше ездить за городом, где дороги не очищены и вообще далеко не комфортные. На городском асфальте можно ездить на нешипованных, даже если поверх асфальта каша из снега и соли. Летняя резина, естественно, предназначена для остальных сезонов.

Выпускаются всесезонные шины, которые маркируются AS (All Seasons — все сезоны) или AW (Any Weather — (любая погода). Эти шины уступают специализированным, сложнее в производстве и стоят значительно дороже сезонных. Они, так сказать, для лентяев.

Автошины делятся на диагональные и радиальные, камерные и бескамерные. Радиальные мягче и комфортабельнее диагональных. У них меньше сопротивление качению, что снижает расход топлива. Их управляемость значительно лучше, а срок службы заметно дольше. Однако они слабее, чем диагональные, переносят удары и порезы и недостаточно прочны на плохих дорогах. Радиальные шины лучше для езды по шоссе.

Автомобильные шины, которые Вы покупаете, должны соответствовать российским и международным стандартам. Сертифицированные шины имеют маркировку Е (это соответствие европейским стандартам), DOT (американским) или и ту и другую.

Как и в отношении любого товара, можно говорить о брендах с мировой известностью (Dunlop, Kleber, Matador, Michelin, Nokian, Pirelli) и о продукции менее известных предприятий.

Абсолютно ясно, что качество купленных вами шин напрямую определяет потенциальную опасность попасть в аварию. Безопасность Вашей жизни, в конце концов, самое главное.

ЯК збільшити Швидкість інтернету легко і просто:))

Описание:

Описание отсутствует.

Toyo Open Country MT at Allen Tire Company

Описание:

Fred Allen talks about the Toyo Open Country MT mud terrain tire for light trucks and SUVs.

The Open Country M/T is designed for full-size pickups driven by enthusiasts who require extra ground clearance, load-carrying capacity and off-road capability with great on-road performance. The Open Country M/T is M&S rated.

The Open Country M/T is designed for full-size pickups driven by enthusiasts who require extra ground clearance, load-carrying capacity and off-road capability with great on-road performance and is M&S rated. T-Mode™ Technology High Turn-Up, 3-Ply Casing Two Wide Steel Belts Two Spiral Wound Nylon Cap Plies High Bead Filler Aggressive, Attack Tread Design™ Over-The-Shoulder Tread Cap/Base Construction Tread Block Stabilizers Open, Scalloped Shoulder Blocks Deep Siping in the Tread Blocks T-Mode™ Technology Computer-Optimized Tread Design Advanced Production Technology for High Levels of Uniformity Tread Elements Shaped and Staggered for Reduced Noise 3-Ply Polyester Casing Single Strand, Jointless Bead Wire Construction High Turn-Up, 3-Ply Polyester Casing Two Spiral Wound Nylon Cap Plies Two Wide Steel Belts Cap/Base Construction Abrasion Resistant Sidewall Compound

Оставьте комментарий!

Комментарий будет опубликован после проверки

Выберите человечка с поднятой рукой!

При нажатии на картинку, Ваш комментарий будет добавлен.