Ремонт Квартири

/ Просмотров: 630

Ремонт квартир в Москве

и до самых до окраин.

Мы рады приветствовать Вас - тех, кто ищет ремонтно-отделочные услуги и тех, кто такие услуги оказывает.

От мелкого и до капитального ремонта по самой выгодной цене

Вы можете качественно и недорого сделать ремонт в квартире. в комнате, в офисе или отремонтировать кран на кухне, оформив одну заявку - получите множество разнообразных предложений различных по цене от мастеров и компаний.

А также, без оформления заявки, Вы сможете найти и выбрать специалистов (монтажники, дизайнеры, проектировщики, маляры. ) для выполнения определенных работ, так же как и организации, которые осуществят "работы под ключ".

Сайт предоставляем Вам возможность общаться напрямую с исполнителями – данный сервис является открытой для всех посетителей площадкой, соединительным звеном между Вами и теми подрядчиками, которые решат все Ваши вопросы будь то мелкие бытовые неприятности или комплексное переустройство пространства.

Сайт для строительных компаний и мастеров,

готовых выполнить работы в комплексе или по отдельности

Если Вы – профессиональный электрик, сантехник, плиточник, штукатур или же представитель строительной компании - то размещение информации о предоставляемых Вами видах деятельности в базе исполнителей на данном сайте повысит Вашу занятость за счет новых клиентов.

Все очень просто, Вы напрямую обсуждаете с заказчиком нюансы предстоящих работ и совершенно бесплатно!

Пишите нам, оставляйте отзывы – это поможет сделать сервис лучше для всех.

Современные технологии позволяют значительно сократить сроки выполнения, повысить качество, а самое главное, снизить стоимость ремонта квартир.

- ремонт квартиры в Москве - от 3000 руб./м2

- коммерческих помещений - от 2000 руб./м2

Як зробити ремонт квартири в новобудові

Адже більшість пропозицій нової нерухомості роблять саме в цих будинках. А вони будуються за різними технологіями. Тому методика ремонту квартири в тій чи іншій новобудові буде мати суттєві відмінності. У монолітних будинках квартири мають зазвичай вільне планування. Це єдине порожній простір, яке обмежене тільки зовнішніми стінами.

Ремонт квартири в новобудові такого типу, природно, зажадає виконання масштабних робіт. Без залучення фахівців, тобто своїми силами, зробити такий ремонт не представляється можливим. Разом з тим, будівельні норми обмежують свободу в плануванні квартири.

Не можна демонтувати вентиляційний канал, проводити опалення в засклену лоджію, переносити каналізаційний стояк, планувати житлову кімнату без радіаторів і вікон або площею менше 9 кв. метрів. Панельні будинки здаються в експлуатацію зі стяжкою і міжкімнатними перегородками, нерідко з розводкою труб, електропроводкою і навіть чорновою обробкою.

Перепланування в такій новобудові теж зажадає необхідного погодження. Що ж стосується самого ремонту, то новосели цілком можуть впоратися з ним самотужки. Адже тут потрібно буде виконати просто оздоблювальні роботи. Однак найчастіше господарі вважають за краще все демонтувати, аж до радіаторів, і відремонтувати квартиру по своєму. У цьому випадку проблеми ремонту квартир-новобудов, як в монолітних, так і в панельних будинках, будуть схожими. Правда, тут є свої особливості.

У монолітних будинках усадка відбувається незначна і рівномірна. Тому ремонт квартири в новобудові такого типу можна почати відразу після отримання. Панельний ж будинок буде осідати протягом одного, а то й двох років. На стелі та стінах за цей час зазвичай з’являються тріщини.

Тому, якщо ремонт новобудови в такому будинку відкласти не можна, то краще використовувати стійкі до усадки оздоблювальні матеріали, армувати стіни сіткою, використовувати пластикові панелі замість плитки в санвузлі, змонтувати натяжні стелі. Дуже важливо знайти надійного підрядника і правильно побудувати взаємини з ним. Хід ремонту квартири в новобудові не можна ні в якому разі пускати на самоплив.

Контролюючи процес, своє майбутнє житло слід відвідувати не рідше одного-двох разів на тиждень. Кожен виконаний етап роботи приймається після його повного завершення. Наприклад, оплачувати стяжку треба тоді, коли вона повністю висохне. Тоді буде видно її недоліки й огріхи. Власнику квартири в новобудові вельми зручно, коли будматеріали закуповує і доставляє до місця робіт сам підрядчик. У цьому випадку господареві потрібно строго контролювати всі рахунки і чеки. Тут є небезпека купівлі неякісних матеріалів і підробок.

Краще купувати всі матеріали в спеціалізованих магазинах, які дають на них гарантію. Ну а якщо займатися закупівлями самостійно, то доведеться вивчити специфіку будівельних та оздоблювальних матеріалів та рівень їх ринкових цін. Як уникнути помилок в ході ремонту квартир в новобудовах? Тут важливо виконувати правильну послідовність всіх процесів.

Починати ремонт квартир-новобудов слід з брудних і чорнових робіт. Приміром, зварку треба робити до укладання кахельної плитки, а фарбувати труби — до обклеювання стін шпалерами. Будемо сподіватися, що найнята вами бригада будівельників правильно прокладе всі комунікації, не порушуючи технологію і порядок робіт. Господареві квартири як мінімум треба мати схему електропроводки приміщень. Адже навіть простий цвях, забитий не на тому місці, може привести до неприємностей.

Взагалі, добре почати ремонт з розробки дизайн-проекту. Якщо фінансів недостатньо, щоб доручити це фахівцям, то до початку ремонту треба продумати детальне планування всіх приміщень з прикидкою розстановки меблів. Тут важливо навіть кількість і місця розташування розеток. Адже вам не хочеться, щоб дроти подовжувачів псували вигляд вашого нового житла? До серйозних помилок в ході ремонту квартир в новобудовах відноситься неправильний розрахунок потужності опалення.

Краще закласти в проект радіатори з великою кількістю секцій, тепло яких регулюється, ніж мерзнути взимку або псувати інтер’єр квартири електрообігрівачами. На стадії капітального ремонту квартири зручно в деяких кімнатах зробити додаткову звукоізоляцію. Справа в тому, що міжкімнатні перегородки, виконані з гіпсокартонних конструкцій, здатні відображати всі звуки.

Тиша, як відомо, найважливіший елемент комфортного життя. Слідуючи модним тенденціям в плануванні і обробці квартир, постарайтеся не допустити рішень, про які будете пізніше шкодувати. Наприклад, поєднання кухні з вітальнею навіть з потужною витяжкою не врятує від поширення по всій квартирі запаху їжі, що готується. На темній глянсовій плитці, яка так виграшно виглядає в магазині або на сторінках каталогу, краплі води будуть залишати білясті сліди.

Торкнемося питання економії коштів, як же нам без неї? Ремонт квартири, а тим більше в новобудові, завжди спричинить значні фінансові витрати. Як потрібні для цього матеріали, так і сама робота зараз недешеві. Створення дизайн-проекту теж обійдеться в копієчку. Разом з тим, оптимізувати майбутні витрати без втрат якості ремонту цілком по плечу звичайній людині.

Головне — це знати, де припустима така економія, а де вдаватися до неї не варто. Можна заощадити пристойну суму, якщо виявити всі помилки будівельників і правильно оформити свої претензії. Адже інакше недоробки і огріхи усувати доведеться за свій рахунок. Для цього є сенс викликати незалежного експерта. Вартість його послуг, в порівнянні з тими проблемами, яких він допоможе уникнути, не порівнянна. Багато власників хотіли б зробити недорогий і якісний ремонт і тому займаються пошуком бригад, що пропонують низькі розцінки.

Однак слід мати на увазі, що середня ціна на проведення стандартних ремонтних робіт в столичному регіоні становить зараз не менше 5 тис. руб. за кв. метр без урахування вартості матеріалів. Якщо ж пропонується ціна в два рази нижче, то варто задуматися і насторожитися. Деякі вважають, що можна заощадити, запросивши для чорнових робіт дешевих робітників, а на обробку — кваліфікованих. Це оману. Велика ймовірність того, що справжні майстри зажадають доплатити за виправлення допущених попередниками помилок.

Майте на увазі, що недоліки фінішних робіт неможливо приховати якісними оздоблювальними матеріалами. Навпаки, на гладких і рівних стінах навіть дешеві шпалери будуть виглядати. Оптимізувати витрати можна на оздоблювальних матеріалах, які через деякий час легко замінити. Ну а ті, які будуть служити не один десяток років, повинні бути високоякісними.

На чому можна дійсно заощадити під час ремонту квартири в новобудові, так це на покупку вітчизняних матеріалів. Найчастіше вони значно дешевше імпортних і не поступаються їм за якістю. Ну і деякі етапи робіт, за які беруть гроші, можна виконати самостійно. Наприклад, демонтаж непотрібного обладнання і вивіз сміття.

Ремонт квартири в новобудові — справа витратна і марудна. Але ніщо не зрівняється з відчуттям новоселів, що в’їхали в своє якісно відремонтоване житло.

Ремонт квартири своїми руками

ремонт квартири Рано чи пізно в житті кожної людини виникає питання: робити чи не робити ремонт свого житла? А якщо все ж робити, то яким чином і в яких обсягах: здійснювати ремонт своїми руками поклавшись тільки на свої сили, або звернутися до послуг відповідних фахівців.

На самому початку слід визначитися і з’ясувати, який все-таки ремонт ви плануєте виконати, капітальний, або ж просто обмежитися косметичними оздоблювальними роботами, при цьому попередньо визначивши фінансові витрати, як першого, так і другого варіанту. Суттєвим моментом першого варіанту є безпосередні виконавці самих робіт, так як навряд чи Вам буде під силу здійснити капітальнийремонт своїми руками. тому тут краще довіритися кваліфікованим фахівцям, але про це трохи нижче. Зазначимо тільки, що за обсягом виконуваних робіт і ступеня складності розрізняють три види ремонту: Косметичний ремонт, капітальний ремонт, а також ексклюзивний ремонт Люкс з детальним визначенням дизайну інтер’єру Вашого будинку або квартири.

Косметичний ремонт квартири своїми руками

ремонт квартири Якщо ж вашим бажанням є незначне перетворення вашої квартири і Ви хочете просто “освіжити” приміщення, то кожному цілком під силу зробити ремонт своїми руками. Косметичний ремонт виконується без перепланування житла, і з мінімальним комплексом оздоблювальних робіт, а також з незначними витратами на ремонті стін, стель, вікон, підлог і сантехніки. Косметичний ремонт своїми руками характеризується як відновлення колишнього стану приміщень. До цих робіт відносяться шпаклівка і фарбування стін та стель, обклеювання шпалер, заміна або реставрація дверей, вікон, плінтуса, а також ремонт покриття підлог, наприклад, зачистка паркету і покриття його лаком.

Для початку необхідно створити список необхідних будівельних матеріалів та інструментів. Згодом необхідно також продумати загальний дизайн квартири і поетапний план майбутніх ремонтно-оздоблювальних робіт, що припускає ремонт квартири своїми руками. Визначитися яким чином будуть проводитися оздоблювальні роботи – поетапно, розділяючи види робіт у всіх приміщеннях відразу або по черзі – спочатку ванна, потім кухня, кімнати і т.д. Так само можна розрахувати витрати на ремонт стін, ремонт стелі, ремонт підлоги а також визначитися з вартістю вікон і дверей.

Оскільки мова йде про косметичний ремонт квартири своїми руками, то в подібні категорії перепланування квартири не входить і масштабні дизайнерські рішення не передбачаються. Найчастіше ремонт квартири своїми руками має на увазі лише побілку стель, фарбування або обклеювання стін шпалерами, проводиться реставрація вікон, дверей, а також циклювання і покриття лаком паркетних підлогових покриттів або перестилання лінолеуму. Необхідно зауважити, що навіть косметичний ремонт квартири – процедура не з легких, тому заслуговує серйозної уваги, особливо якщо Ви все-ж таки вирішили виконати ремонт квартири самостійно.

Капітальний ремонт квартири своїми руками – це… не просто

ремонт квартири Якщо-ж Ви придбали новий котедж, або квартиру в новобудові, то в такому випадку Вам треба буде пройти через весь комплекс ремонтно-оздоблювальних і будівельних робіт з підключенням інженерних мереж. Ось тут без команди фахівців Вам не обійтися – і здійснити якісний ремонт своїми руками в даном випадку навряд чи вдасться. По всій видимості, Ви забажаєте також звернутись і до послуг дизайнера для розробки індивідуального проекту в якому буде укладено єдиний і неповторний дизайн інтер’єр Вашої квартири.

ремонт квартири Капітальний ремонт квартири передбачає суттєве втручання в структуру житла, повна обробка поверхонь стін, стель, підлог, дверей, вікон і сантехніки, а також заміна електричної розводки і водопостачання. Мало хто приймає рішення виконувати капітальний ремонт своїми руками. поклавшись тільки на свої сили і вміння, тому що прекрасно розуміють, що самому завершити такий ремонт власними силами навряд чи вдасться. Якщо ж Ви всетаки приймете рішення виконати капітальний ремонт своїми руками, то Вам доведеться зіткнутися з обслуговуванням всіх сфер: заміною сантехніки, облицюванням плиткою кухні і ремонт ванної кімнати. заміною або ж ремонтом вікон, заміною підлогового покриття (настил ковроліну, лінолеуму, або укладання паркету). Якісний ремонт квартир. має на увазі також виконання робіт із застосуванням високоякісних, сучасних, дорогих будматеріалів із суворим дотриманням всіх технологій.

Ексклюзивний, елітний ремонт квартири – це найскладніший різновид капітального ремонту квартир, який зробити своїми руками ну ніяк не вдасться. При елітному ремонті квартири здійснюється повний ре-дизайн інтер’єру приміщення, задіюється не один десяток фахівців різних кваліфікацій

Підбір дорогих меблів, спеціальне освітлення, використання дорогих і ексклюзивних матеріалів підіймають елітний ремонт на найвищу сходинку з усіх класифікації ремонту приміщень.

Звернувшись в EvroLuxe-Kiev Ви можете бути впевнені в тому, що всі ремонтно-будівельні роботи будуть виконані на найвищому рівні, досвідченими і кваліфікованими майстрами, з авторським супроводом дизайнерів і виконробів.

Читайте також на сайті evroluxe.com

Строительный портал

Отже ви стали щасливим власником новенької квартири в Києві, початкова ейфорія спала і ви стали замислюватися що квартира хоч і нова, але зовсім не упорядкована і вона потребує ремонту. Напевно перша думка була, якщо ви рукатий людина, я все зроблю сам, але як показує практика самі ви все зробити не зможете. Як правило все що новий квартировласник робить сам це клеїть шпалери і на цей його ентузіазм вичерпується. Можливо єдиний спосіб зробити ремонт квартири самотужки це якщо ви не працюєте і ваш бізнес не вимагає постійної присутності, тоді так ви можете повністю присвятити себе ремонту та облагородження свого житла, у всіх інших випадках краще базовий ремонт квартири довірити спеціалізованій фірмі або просто приватного спеціаліста.

Відразу скажемо що спочатку потрібно викликати замірника чи фахівця щоб він відразу оцінив масштаб робіт і склав приблизний кошторис робіт, після цього він зможе назвати вам приблизну вартість ремонту або виконання конкретного виду робіт.

При зверненні за допомогою в ремонті до спеціалізованій фірмі ви отримаєте підвищену вартість ремонту, але зате ви отримаєте певні гарантії на роботи чого не скажеш про приватні бригади.

• Вартість ремонту квартири в новобудові складається з декількох чинників:

• Вид ремонту - ремонт якого класу ви хочете і чи потрібно вдаватися до допомоги дизайнерів і архітекторів

• Площа ремонтується приміщення - чим більше площа тим дорожче буде ремонт

• Бригада або будівельна компанія - залежно від того кого ви візьмете буде сильно залежати ціна ремонту квартири, будівельна фірма платить податки і містить офіс, приватна бригада нічого не платить і ділить гроші між собою

• Будівельні матеріали - залежно від якості і класу будівельних матеріалів

ремонт квартири

Багато фірм включають у вартість додаткові послуги, наприклад такі як виїзд замірника або вивезення будівельного сміття. Потрібно заздалегідь поцікавитися з цього приводу і тоді всі етапи ремонту вашої квартири пройдуть гладко і рівно.

Ремонт своими руками.

Описание:

Устранение стука в рулевой передаче и увеличение срока службы за счот замены пластмасы на латунь на автомобиле Daevoo Sens.

Оставьте комментарий!

Комментарий будет опубликован после проверки

Выберите человечка с поднятой рукой!

При нажатии на картинку, Ваш комментарий будет добавлен.