Тюнінг 2106

/ Просмотров: 2152

Тюнінг автомобіля ВАЗ 2106 своїми руками.

Шановні відвідувачі нашого порталу, сьогодні до вашої огляду хочеться надати невеликий огляд зробленого обважування своїми руками, повторити який зможе кожен.

Для прикладу ми взяли ВАЗ 2106 от у такому стані:

Далі авто піддалося ретельній доробці більшості вузлів і деталей. Тюнінг як і всі інші речі авто робляться своїми руками, а наявність великої кількості унікальних елементів, які можуть бути встановлені на вашому старичка ВАЗ-е 2106, надають йому унікальності.

У нашому випадку сьогодні ми робимо тюнінг двигуна (силового агрегату з об'ємом в 1.6 л). Двигун, а вірніше його тюнинг був підданий змінам. Деякі деталі маховика були полегшені, також полегшили шатун і поршень. Далі демонтували впускний колектор і відполірували його, а маховика і на коленвале зробили балансування. По ходу роботи збільшили ступінь стокового стиснення ГБЦ. Так як коробка передач механічна, особливо міняти її не стали (немає необхідності). Чотири ступені передачі цілком достатньо для комфортної їзди. А ось сам карбюратор був своїми руками замінений іншим (виробник «Солекс»).

Вихлопну систему авто сильно не міняли, з цього серйозних робіт робити не довелося. Як не крути, а підвіску ВАЗ 2106 довелося трохи допрацьовувати своїми руками. Якщо бути точніше, то більшість деталей були взяті з інших іноземних авто. Важелі і гальмівні диски були запозичені від Хендай, зняли і встановили стабілізатор з Мерседеса. Установку передньої підвіски справили безпосередньо на сам підрамник, а ось задню допрацювали мостами від брата ВАЗ 2103. Також до задньої підвіски своїми силами, встановили амортизатори класу спорт від Плаза Спорт і укорочені пружини марки Фобос (різниця від стандартного варіанту в 1.5 витка).

Зовнішній вигляд автомобіля після всіх ручних робіт так само сильно змінився. Так як були видалені бампери, то довелося додати для багатства оптику ксенонових фар. Колеса зробили ширше, а самі диски залишили колишніми (сталевими). У підсумку вони стали нестандартними і в ту ж чергу допрацьованими на вигляд. Таким чином, авто в цілому було готове, і ми поїхали дивувати оточуючих.

Тюнінг ВАЗ 2106 своїми руками

Найчастіше тюнінг ВАЗ 2106 починають з екстер'єру. Установка бризковиків, різнокольорових лампочок і т.д. З часом починаєш розуміти, лампочки-примочки кінських сил не додадуть, гальмівний шлях не скоротять, тільки зайву увагу працівників автоінспекції притягують як магніт.

Якщо Ви твердо вирішили що пора перейти від пустощів до серйозних доопрацювань, пропоную ознайомиться зі зразковим переліком можливих змін, а також отримані результати.

Гальмівна система:

Перехід на вентильовані гальма (наприклад 2112) - 90-200 доларів

З них перехідні планшайби - 24 долари

Установка вакуумна підсилювача гальм (2108, Subaru, ШНіва, Пріора) - 45-150 доларів

Для установки необхідно використовувати кронштейн-перехідник - 20 доларів

Задні дискові гальма - просто, за допомогою планшайб-перехідників (вартість комплекту планшайб - 20 доларів).

Варіант з гальмівними механізмами 2108 - 50-120 доларів

Варіант на базі механізмів імпортного виробництва (тросиковий ручник) - 100-250 доларів

Коли машина навчилася зупинятися, можна перейти до доопрацювання силового агрегату.

Двигун:

Установка распредвала серії тюнінг - 180-200 доларів

Распредвал серії СПОРТ вимагаєте доробок головки блоку циліндрів.

Вартість распредвала - 220-250 доларів

Вартість доопрацювань ГБЦ - 100-550 доларів

Установка розрізної шестірні (приблизно 20 доларів) допоможе точно виставляти фази навіть на сток распредвалов.

Важливою в комплексній доробці ДВС є установка равнодліного випускного колектора (Павук)

Павук 4-2-1 (вихід 51мм) - 105 доларів

Павук 4-1 (вихід 60мм) -120 доларів

Після установки равнодліного колектора (павука) залишається доопрацювати частину вихлопу до кінцевої банки. Вартість доопрацювань коливається від 120 доларів і вище.

При більш глобальні плани, доробки слід піддати весь КШМ (кривошипа шатунний механізм). Це і полегшення і развесовка всіх елементів, установка полегшеного маховика, балансування, встановлення сталевої прокладки ГБЦ, врізка форсунок Оприск поршнів і т.д.

Після того як машина «поїхала», потрібно навчитися нею комфортно управляти.

Підвіска і рульове управління, можливі доопрацювання і зміни:

Установкою всіляких розпірок можна значно підвищити жорсткість кузова, для участі в ралі необхідністю стане каркас безпеки.

Вартість каркасу безпеки від 450 доларів

Для комфортного проходження поворотів на великій швидкості, бажано встановити доп. Стабілізатор на задню вісь, а так само здвоєний стабілізатор на передню. Орієнтовна вартість від 45 доларів.

Більш жорсткі амортизатори і пружини звичайно знижують комфорт при їзді по нерівній і розбитій дорозі, зате керованість і стійкість машини окупає всі незручності.

Пружини укорочені - від 75 доларів

Амортизатори - від 100 доларів

Навантаження, швидкості збільшилися, заводські ГТВ цього довго не переживуть. Заміна всіх РТВ на полеуретановие елементи підвищить термін служби вузлів підвіски, а так само додасть стійкості і знизить крен в поворотах.

Поліуретан дла ВАЗ 2106 - від 25 доларів.

Екстер ВАЗ 2106:

ВАЗівська класика-автомобіль самобутній і тому дуже складно поліпшити його зовнішній вигляд і при цьому не перейти грань між «колгоспом» і тюнінгом.

Складно підібрати хороший обвіс, так що невеликі штрихи у вигляді красивих дисків, тюнингованной оптики ВАЗ 2106 буде достатньо.

Величезні лапухі бризковики і сині габаріткі вже давно не в моді;).

Lexus ISC-250C

Тюнінг моєї шістки (ваз 21063) розпочався відразу після того, як я отримав права. Після Калини, на якій я навчався, стара убита дідівська шістка здалася цілковитим жахом. Напівмертвий движок (1,3 л), старий салон, незручні сидіння. Першим ділом я зайнявся тюнінгом салону - старі незручні шестерочного сидіння - були викинуті. На їх місце стали зручні сидіння від хонди з авторазбора. Далі - була знята торпеда, куплена додатково борода і все це зафлокировать в найближчій майстерні. Наступний етап - заміна шкіряної оббивки дверей, це вже - своїми руками. Решта - по дрібницях: нова біла панель приладів, оббивка багажника, шумоізоляція і оббивка статі.

Наступний етап - зовнішній тюнінг ваз 2106. Встановлюємо спойлер і проспортовскій обважування, потім фарбуємо в металік. Ну і завершальний і самий головний акорд - тюнінг двигуна ваз 2106. Двигун розточують до другого ремонтного розміру, встановлюємо ковані поршні, високий колінвал. Допрацьовуємо ГБЦ (впуск), встановлюємо верхової распредвал, спортивний карбюратор - і люкс модель класики ваз - готова.

Автомобіль цей у мене і до цього дня. Пішло 2 роки - ні про що не шкодую, їздить відмінно і поки продовжує радувати.

Тюнінг ВАЗ 2106

Ось вона - «шестірка» як «шестірка», зовні нічим не виділяється. Хіба що «самецким» глушником і легкосплавнимі колісними дисками. Втім, і те і інше зараз можна досить часто побачити навіть на апаратах з продуктових ринків. Але якщо заглянути у вікно цій «синій полночи» (а стекла тут якраз нетоновані), стає ясно: «классика»-то з секретом.

Сергій Зубов, власник автомобіля, тренер по велоспорту і автогонщик - ралліст, розповідає, що «шестірку» йому подарували. Звичайно, дарованому коню під капот не дивляться. Але до цього Сергію довелося підкотитися на іншій «класиці» - із зміненим распредвалом, перебудованою системою живлення і іншими доопрацюваннями, - і на цій «синій полночи» їздити було не під силу. Адже ні віддати, ні викинути - подарунок!

Сергій відправився в московський «Картюнінг». А справа була ще в 1999 році. Початок пішов по старому руслу - був встановлений «моментний» розподільний вал. Динаміка трохи змінилася, але стало не хапати максимальної потужності для високих

оборотів.

Незабаром підійшов 71-й вал, який трохи поліпшив показники ВСХ. Але тепер Сергію здався малуватий літраж. Він купив новий 1,8-літровий двигун ВАЗ-2130 і привіз в «Картюнінг». Там робочий об'єм збільшили до 1900 кубиків, поставили ковані поршні фірми «Автотехнологія» (МАМІ) з геометрією 84x84, кільця Colben Schmidt і клапани ГВЦ від Mitsubishi Pajero (40x34). Распредвал вибрали тольяттінській, фірми Нуждіна. Ступінь стиснення підняли з 9,5 до 10,4. З системою живлення вирішили особливо не мудрити і встановили карбюратор, іменований «Мегасолексом», з дифузорами діаметром 24 і 29. Безконтактне запалення з котушкою від Audi Сергій встановив сам.

До цього вже значного набору був доданий повітряний фільтр K&N у відкритому корпусі і випускна система з рідкісним на той момент «класичним» «павуком» 4-1, 52-міліметровими трубами, видаленими резонаторами і задньою «банкою» Supersprint Mega. Глушник вибирали на слух.

Трансмісію повністю перебрали, поставили ряд 1R і головну пару 4,1. Передавальні числа тепер такі: 1 -3,242; 2 - 1,989; 3 - 1,289; 4 - 1,0; 5 -0,76. Більш того, в мосту з'явився диференціал підвищеного тертя з вінтрвой блокуванням. З недавніх нововведень - металокерамічне зчеплення Clutch Net, яке американська фірма позиціонує як «м'яке», для міської їзди. Воно, звичайно, що значно витривало стояв раніше.

Крізь 14-дюймові колеса з легкого сплаву переглядають незвично великі для «класики» гальмівні диски. Та і скоби якісь особливі. А ззаду? І тут непорядок! Слідує пояснення: і ця система грунтовно перероблена. Спереду коштують диски Brem-bo, скоби від ВАЗ-2112 і колодки Ferodo Racing DS2000. Ззаду - барабани тієї ж фірми з колодками ATE.

Чим більше дивишся, тим менше віриться, що машина провела чотири зими просто неба, - так здорово збереглася і, головне, ніхто не відвів! Перше легко пояснює своєчасна обробка антікором Rust Stop. Друге зовсім нез'ясовно, якщо врахувати, який набір в салоні. А там розкішні і дорогі Recaro Speed. До них додаються трьохточкові ремені безпеки Sparco. Той же логотип стоїть на алюмінієвій кульці важеля коробки, окантовці мішка куліси і накладках на педалі. Рульове колесо - спортивний шкіряний «бублик» Personal. Всі прилади перероблені в московській фірмі АМС. До речі, місце годинника скоро займе отключатель «маси». З надмірностей досить непогана «музика».

Відмітимо, що на другому місці після щоденної їзди у синьої «шестірки» прописка раллійних трас, тобто «розвідка боєм» призначених для змагань швидкісних ділянок. Тому на автомобілі коштує абсолютно неймовірна для «класики» підвіска - справжні гоночні амортизатори Bilstein Rally і пружини Kilen. Важелі передньої підвіски мазкі Se-dom з підсилювачами майстра Шитіка за системою Сингурінді. Кульові -«Надежда». Раніше стояли Sedom, але прожили зовсім недовго. Сайлентблоки звичайні: поліуретанові просто розплавилися.

«Синя північ» може легко обійти на старті 2112-у з шестнадцатіклапанним движком. Не поступається вона переднепріводникам і в кероване л, Сергій стверджує, що на снігу вона зовсім неповторна, в що ми охоче віримо: з такими-то переробками.

У скільки ж обійшлося таке масштабне задоволення? Власник «шестірки» нехотя відповідає: «Взагалі-то міг би купити ще пару нових». Але пригадаєте, кінь-то дарований. До того ж для Сергія звичний такий «засіб пересування», як гоночний Volkswagen POLOGTI.

У розмові з Сергієм і майстрами «Картюнінга» прозвучали такі слова: «Класика» - груба заготівка, яка вимагає ретельної обробки напилком. Але з неї може вийти річ, що стоїть, - були б руки». Що ж сперечатися, тим більше є приклад - і напилок хороший, і руки на місці.

Тюнінг ВАЗ 2106

Тюнінг ВАЗ 2106

тюнінг 2106 Тюнінг ВАЗ 2106 розпочався! Почалася з прогоріла прокладки головки блоку і хлещущего тосола після активних покатушек взимку 1997 - 1998 роки на гребному каналі. Тоді машина була самою що не є простою “шахою” 92-го року випуску, об’ємом двигуна 1500 см. куб. (2103) і карбюратором “Озон ” з примусовим відкриттям другої камери - це в автосервісі на Рубльовці знайомий хлопець приладнав щось … З цією прилаженою фітюлькою або пружинкою (якщо чесно то я не пам’ятаю, та й чайник я) машинка почала бігати помітно жвавіше, на чому я і зупинив експерименти з карбюратором. Шарові опори стояли “посилені “, Воронезькі по-моєму, амортизатори масляні вітчизняні. Та й пружини для поїздок на дачу я поставив від 2104 (потім сильно шкодував про це). Ну так добре, відволікся я. І покатавшись на Ходинці й гребенем каналі по зими з таким комплектом я запоров движок, точніше пробив цю саму прокладку. На спідометрі було тоді 68 тис. км. Постало питання - що робити з таким димлячим движком? До того моменту “замурзикати” я його встиг пристойно, якщо це можна так назвати. Підсіли колечка, олія стала зникати в “трубу “. Рішення зробити такий тюнінг ВАЗ 2106 запропонував знайомий хлопець - на його четвірці стояла турбіна встановлена в НАМИ. Машина літала при цьому просто чудово, не було ніяких проблем із завантаженням машини - мощі вистачало на все, хіба що працювати турбіна починала з 3000 … 3500 тис. про, і по завантаженню на низах явно чогось не вистачало.

Сказано - зроблено. З’їздили, домовилися про перебиранні движка та встановлення турбіни. Всю цю тяганину виконували хлопці з НАМИ. Робота зайняла трохи чи не місяць. За цей місяць я встановив на мою 2106 газові амортизатори, перебрав ходову, поставив п’ятиступінчасту коробку передач. Після установки движка почалася довга обкатка. Сильно на педаль не тиснув але й літала вона “дай Бог “. Відмінною особливістю турбіни було непомітне збільшення швидкості. Ніби й не хотів розганятися, а на спідометрі 140. Важкувато в перший час дистанцію тримати було. Помпу системи охолодження довели до розуму (щось там з зазорами намудрілі). Так, забув - крім перебирання движка хлопці поставили нівського розподіл. вал і 73-й “Солекс “, але про нього потім. Після обкатки почалися налаштування турбіни і карбюратора. З налаштуванням карбюратора хлопці явно виявилися не специ. Підбір жиклерів тягнувся нескінченно довго і безрезультатно (витрата бензину стрибав при цьому від 10 до нескінченності). Стрілочка покажчика рівня бензину при відкритій другій камері помітно на око рухалася до нуля.

Тюнінг ВАЗ 2106 - турбіна в роботі

Заміна карбюратора і установка валу дала дуже цікаві результати, після установки і пробних покатушек зміни були але мені було цього замало.

тюнінг 2106

Ларчик відкривалася просто - на той момент турбіна не працювала (тиск на виході було 0.1, 0. 2) І псувала своєю присутністю всі задоволення. Що з нею було - це питання, який до цих пір залишається відкритим і до цих пір я не можу н

айті на нього скільки-небудь зрозумілої відповідь а. Після наїзду на народ з НАМИ з проханням зробити що-небудь з нею, вони зробили. Що саме, не знаю, але після цього тиск 0.3-

0.6. Цього вистачає що б “літати ” зі швидкостями 160 по трасі (З голою турбіною без “низового ” валу максималка була 180) і при цьому саме Динамічно разго

тись за рахунок валу і карбюратора Для міста це “щось “! 80-й вал для міської їзди це те, що треба - приємно, чесне слово. Машина по відчуттю біжить дуже рівно, що крутить момент розподілився туди, куди треба - на низи! І це здорово! Далі 3000 тис. “зашаруділа ” турбінки, на яку я теж не натішиться з відкритою другою камерою на карбюраторі, і з 3000 об / хв. машина стрибає вперед. Залишилася одна проблема на яку поки можна закрити очі - це ривки на прочинених другій камері й при запуску турбіни мають місце ривки незрозумілого походження. За рекомендаціями народу з НАМИ треба прораховувати жиклер 2 камери, чим вони і спробували зайнятися, а поки вони вважають, я їжджу і отримую задоволення від моєї машини. Якщо порівнювати “що було ” і “що є “, то це небо і земля. Відгук почну з того, що не налагоджена під такий тюнінг ВАЗ 2106 турбіна встановлена в НАМИ перший час після встановлення “низового валу ” і карбюратора тільки шкодила і особливої надбавки потужності від неї не було … Після тритижневих покатушек з такими справами я доїхав до став вже “рідним ” НАМИ і доробивши турбіну, піднявши тиск до 0.3 0.4 вирулив пробувати це все на МКАД. Ну і відчуття, скажу! Тюнінг ВАЗ 2106 вдався. На низах машина стала жвавіше. Як би це сказати … набагато! ” Стріляла ” з місця і мчала дуже добре. Картина наступна до 3000 об. йде дуже приємний розгін і прискорення, потім починає працювати турбіна. Враження таке, що крутний момент залишається постійним починаючи з 1500 об. / хв. “Максималка ” зменшилася з колишніх 180 км / год до 160. Встромляється як в стіну і потім дуже довго набираєш далі. З іншого боку, такі швидкості на “класиці ” і не потрібні, інакше тюнінг ВАЗ 2106 доведеться зробити більш масштабним. Просто страшно (підвіска вимагає термінового втручання і капітальної доробки). По місту їздити одне задоволення - як і в агресивній манері, так і в спокійній. Перемикатися набагато раніше. Набір рівний, без підхватів, але Дуже динамічна! Це класно. Хотілося б ще сказати пару слів з приводу встановлення тюнінгового 073 Солекса від КАРТЮНИНГ на мою та брательнікову машину. Усі попередні спроби встановлення 73 Солекса на мою “шістку ” закінчувалися фіаско. Карб від КАРТЮНИНГ - Це диво. 20 тис. з моменту установки я не знав з ним проблем, з огляду на кошмарне якість бензину на заправках. Машинка бігає просто клас. Що таке “гуляючі обороти ” холостого ходу я просто забув (а до цього були проблеми), динаміки вистачає, але що головне - з робочою турбіною і цим карбюратором я вписуються в прийнятні рамки по витраті палива. Єдине, на що доводиться розорятися, так це фільтри тонкого очищення через 5-6 тис. пробігу.

Тюнінг ВАЗ 2106 порадував також тим, що розгін на машині став дуже м’який і приємний, без провалів і різких підхватів. Брат свою “дев’ятку ” просто не впізнав і тепер жалкує що не замовив відразу “низовий ” вал. З карбюратором проблеми на ній відпали взагалі. До цього кожні 5-6 тисяч їздив мити. Проблема з холостим ходом і провалами відпала теж. Динаміки вистачає з надлишком.

Запись опубликована 25.03.2010 в 23:21 и находется в категории ЗАЗ 968. Тюнінг ВАЗ. Вы можете читать комментарии, используя RSS -ленту. Обсуждение и трекбек закрыты.

Тюнинг 2106 2107

Описание:

Описание отсутствует.

Lou Gramm - "Midnight Blue" - ORIGINAL VIDEO - stereo HQ

Описание:

FIND ME AT https://twitter.com/DoryStentorian A solo hit from the Foreigner vocalist. And check THIS out... http://corneliusatloppers.wordpress.c...

Оставьте комментарий!

Комментарий будет опубликован после проверки

Выберите человечка с поднятой рукой!

При нажатии на картинку, Ваш комментарий будет добавлен.