Тойота Київ

Тойота Центр Київ «Автосаміт на Столичному»

Компанія є структурним підрозділом лідера українського автомобільного ринку Корпорації «УкрАВТО».

Тойота Центр Київ «Автосаміт на Столичному» - автомобільний центр, створений згідно всім вимогам і стандартам TOYOTA і забезпечує повний цикл автосервісних послуг.

Фахівці нашого дилерського центру приділять Вам максимум своєї уваги і нададуть максимальне сприяння у виборі автомобіля, проведуть тест- драйв, проконсультують з придбання автомобіля в кредит та його страхуванню, підберуть оригінальні аксесуари та запасні частини, які Ви зможете встановити на нашому сервісному центрі, що виконує весь спектр послуг, включаючи гарантійний та відновлювальний ремонт автомобілів Тойота.

Однією з переваг нашого дилерського центру є наявність спеціальної траси для проведення тест- драйву позашляховиків з модельного ряду Toyota, завдяки якій Ви максимально відчуєте поведінку автомобіля на бездоріжжі.

тойота київ тойота київ тойота київ

Переваги Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада»

Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» — офіційний дилер Тойота в Україні, є сучасним 3S-концептуальним (sales, service, spares — продаж, обслуговування, запасні частини) автомобільним центром Тойота в Києві.

Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» має цілу низку конкурентних переваг, які позитивно виділяють автоцентр серед інших салонів м.Києва.

Деякі з переваг автоцентру перераховані нижче. Відвідавши Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада», Ви зможете особисто переконатися в тому, що тут для Вас створені всі умови для приємного придбання та обслуговування автомобілів.

Переваги Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада»:

Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» розташований на Кільцевій дорозі в районі Софіївської Борщагівки.

Місце розташування автоцентру вибрано так, щоб кожен бажаючий міг без особливих зусиль приїхати в автоцентр на особистому або на громадському транспорті. Для цього не потрібно тривалий час проводити у транспортних пробках, наявністю яких характеризуються інші райони м.Києва.

Від Площі Перемоги та від станцій Метрополітену Святошинсько-Броварської лінії («Політехнічний інститут», «Шулявська», «Берестейська», «Нивки», «Святошин», «Житомирська», «Академмістечко») курсують безліч маршрутів міських автобусів і маршрутних таксі, які доставлять Вас до нашого дилерського центру.

На території дилерського центру є зручна парковка для автомобілів відвідувачів.

 • Комфортність, технічна досконалість Тойота Центр Київ «Автострада» дозволяє задовольнити бажання найвимогливішого автолюбителя. Спеціально для Вас ми створили демонстраційний зал для автомобілів площею 800 м2, де Ви можете в спокійній атмосфері уважно оглянути бажаний автомобіль.
 • Для випробування обраного Вами автомобіля співробітники автоцентру з радістю запропонують провести тест-драйв будь-якої моделі Тойота. Спеціально вибрана для тест-драйву траса дозволить Вам повною мірою відчути вподобаний автомобіль. У Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» створені всі умови для того, щоб послуга тест-драйв була максимально безпечна для клієнтів. Автомобілі, що надаються для тест-драйву знаходяться в чудовому технічному стані. Дилерським центром передбачена страховка всіх автомобілів для тест-драйву. Це зроблено з метою захистити відвідувача автоцентру від будь-яких неприємних несподіванок. Тест-драйв Ви можете провести самостійно, а якщо не впевнені у своїх водійських навичках, або якщо не досить добре знайомі з новою моделлю автомобіля — Ви можете доручити зробити це співробітнику автоцентру, перебуваючи під час тест-драйву на пасажирському сидінні.
 • Для огляду автомобілів та проведення тест-драйву можна приїжджати разом з усіма членами сім’ї. Для найменших членів Вашої родин в автоцентрі обладнаний дитячий куточок, у якому є багато цікавих іграшок та ігор для розвитку. Діти старшого віку можуть цікаво провести час за грою на комп’ютерних приставках PlayStation2.
 • Разом з усіма членами сім’ї Ви можете відпочити в комфортних умовах лаунж-зони для клієнтів. Співробітники автоцентру люб’язно запропонують Вам ароматну каву і запашний чай.
 • Для Вашої зручності приміщення автоцентру обладнано системою WiFi, за допомогою якої Ви можете, використовуючи ноутбук, безкоштовно вийти в Інтернет для розваги або вирішення робочих питань. У демонстраційному залі встановлені стаціонарні комп’ютери для безкоштовного доступу в Інтернет.
 • Стратегічне співробітництво Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» з партнерами «ВіДі Фінанс», «ВіДі Лізинг» та «ВіДі Страхування» дозволило створити всі умови з купівлі автомобілів в кредит і лізинг, а також придбання послуг страхування просто у приміщенні автоцентру.
 • Висококваліфіковані фінансові консультанти «ВіДі Фінанс» запропонують Вашій увазі якісну та вичерпну інформацію щодо користування фінансовими послугами.
 • З метою максимального задоволення покупців автомобілів Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» співпрацює з кількома банками, що надають найбільш вигідні умови кредитування покупок автомобілів.

У Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» діє програма «TRADE-IN»

 • Станція технічного обслуговування Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» є однією з найбільших в Україні і розташована в приміщеннях площею 3100 м2. Щоб Вам не довелося стояти в черзі на технічне обслуговування автомобіля, ми встановили 30 підйомників і створили близько 50 сервісних постів.
 • Велика потужність Станції Технічного Обслуговування дозволяє обслуговувати одночасно близько 100 автомобілів на день.
 • Зверніть увагу, що в автоцентрі Ви можете спостерігати за Вашим автомобілем весь час, поки він знаходиться в руках майстрів сервісу.
 • Станція Технічного Обслуговування Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» оснащена передовим і найсучаснішим обладнанням та інструментами, рекомендованими заводом-виробником автомобілів Тойота, що дозволяє проводити діагностику будь-яких систем автомобіля і ремонт автомобіля будь-якої складності.
 • Складний кузовний ремонт і комплексне фарбування автомобіля виконується професійними зусиллями цеху кузовного ремонту.
 • При обслуговуванні та ремонті автомобілів клієнтів використовуються лише оригінальні запчастини. Оскільки всі вони проходять ретельний контроль якості на заводах Тойота Мотор, їх надійність гарантована виробником.
 • Наявність власного складу запасних частин і аксесуарів, номенклатура якого налічує більше 4 тисяч найменувань, дозволяє в найкоротші терміни забезпечувати Станцію Технічного Обслуговування найширшим асортиментом якісних запасних частин, аксесуарів і витратних матеріалів.
 • Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» є офіційним дилером Тойота України і працює у відповідності з високими вимогами, які надає своїм дилерам виробник. Станція Технічного Обслуговування надає гарантію на виконані роботи 6 місяців або 5 тисяч км. пробігу.
 • Всі автомобілі, придбані в Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада», мають гарантію на 3 роки або 100 тис. км. пробігу (залежно від того, що настає раніше).
 • Усі автомобілі сертифіковані та адаптовані для експлуатації в українських умовах (при їх розробці враховувалися: температурні умови українського клімату, якість дорожнього покриття, якість використовуваного палива та ін.)

У Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» діє унікальна Програма лояльності, яка не має аналогів в Україні та інших країнах.

Програма лояльності є комплексною і включає в себе багаторівневу накопичувальну систему знижок, програму накопичення та використання бонусів, сімейну програму, програму пропозицій з аксесуарів, програму з послуг страхування.

Постійні клієнти автоцентру, які є учасниками Програми лояльності, користуються: спеціальними знижками при оплаті послуг СТО, при користуванні послугою «Підмінний автомобіль», при покупці полісів страхування; мають можливість використовувати накопичені бонуси для переходу на більш високі рівні Програми лояльності та для отримання в подарунок аксесуарів при покупках автомобілів; і користуватися багатьма іншими привілеями Програми лояльності.

Всі клієнти Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» мають право користування послугами Програми Toyota Assistance

Незважаючи на порівняно невеликий термін своє роботи Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» на ринку, менеджери автоцентру створили всі умови для постійного підвищення професійної майстерності обслуговуючого персоналу.

Висококваліфіковані продавці-консультанти і приймальники СТО можуть відповісти на будь-які Ваші запитання з технічних характеристик, умов придбання, обслуговування і ремонту автомобілів.

У Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» працює Служба підтримки клієнтів, співробітники якої в будь-який час готові оперативно відреагувати на усі претензії і зауваження з боку відвідувачів і клієнтів автоцентру. Співробітники Служби підтримки клієнтів також готові вислухати Ваші подяки і повідомити керівництву автоцентру інформацію для заохочення співробітників.

Завдяки постійному підвищенню професійної підготовки співробітників автоцентру та моніторингу рівня якості обслуговування, який постійно проводиться у салоні, Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» за результатами 2007 р. був визнаний одним з кращих автоцентрів щодо якості обслуговування клієнтів в офіційній дилерській мережі «Тойота-Україна» і нагороджений Дипломом «За досягнення найвищого рівня якості обслуговування клієнтів в 2007 році серед офіційних дилерів офіційної дилерської мережі».

Завдяки досягненню високих показників з післяпродажного обслуговування, 9 липня 2010 року Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» отримав сертифікат першого рівня відповідності (L1) за системою стандартів TSM (Тоyota Customer Service Management).

Команда Тойота Центр Київ «ВіДі Автострада» сподівається, що Ви отримаєте лише позитивні емоції при відвідуванні та співпраці з нашим автоцентром

Не відмовте собі у задоволенні відвідати наш автоцентр. Ви задовольните свої найвищі вимоги.

Модельний ряд Toyota

 • тойота київ Yaris
 • тойота київ Auris
 • тойота київ Auris Hybrid
 • тойота київ Corolla
 • тойота київ Verso
 • тойота київ Avensis
 • тойота київ Prius
 • тойота київ Camry
 • тойота київ GT86
 • тойота київ RAV4
 • тойота київ Land Cruiser Prado
 • тойота київ Land Cruiser 200
 • тойота київ Hilux
  • тойота київ Акції

  Презентация автомобиля Toyota Camry в ДЦ "ВиДи Автострада"

  Описание:

  Яркая премьера осени - презентация новой модели Toyota Camry седьмого поколения состоялась в официальном дилерском центре Тойота Киев "ВиДи Автострада".

  Гости события оценили лазерное 3D шоу с красоткой Camry в главной роли, выступление балета A6, научились готовить суши, а маленькие поклонники Toyota обучались искусству оригами.

  "Совершенно новая Camry 2012, благодаря более эффектному дизайну и впечатляющим характеристикам, демонстрирует эволюцию традиционных ценностей автомобиля, таких как комфорт, эффективность, надежность и безопасность. Конкуренция в сегменте среднеразмерных седанов сейчас сильнее, чем когда либо, и новая Camry должна укрепить многолетнее лидерство", - отмечает вице-президент компании Боб Картер.

  Первая модель Camry была презентована в 1982 году!

  Оставьте комментарий!

  Комментарий будет опубликован после проверки

  Выберите человечка с поднятой рукой!

  При нажатии на картинку, Ваш комментарий будет добавлен.