Установка Кондиціонера

Діяльність підприємства

Галузі по КВЕД:

  • Ремонт і технічне обслуговування інших машин та устаткування загального призначення
  • Оптова торгівля іншими машинами та устаткуванням
  • Інші види оптової торгівлі
  • Роздрібна торгівля іншими непродовольчими товарами, не віднесеними до інших групувань

Продукція, послуги:

Компанія «Арктика» пропонує:

- Кондиціонери

- Зволожувачі повітря

- Очищувачі повітря

- Системи опалення

- Витратні матеріали

Також компанія «Арктика Львів» надає своїм клієнтам повний спектр послуг зі створення комфортного мікроклімату в будинку, квартирі чи офісі:

- Компресорно-конденсаторний блок

- Сервіс та гарантія

► Електропостачання

- Будівництво повітряних ліній електропередач

- Монтаж електрообладнання і систем керування

- Проектування електромереж

- Системи захисту електромереж

Рекламна інформація:

Арктика-Захід це компанія з багаторічним стажем роботи в галузі виготовлення, монтажу та обслуговування кондиціонерів, вентиляційних та опалювальних систем, а також системи холодильного обладнання та компресорно-конденсаторних блоків. Компанія пропонує спектр послуг у Львові та Львівській області.

Ми виконуємо, як разові роботи так і співпрацюємо з замовниками на постійній основі. Використовуємо найновіші технології відомих якісних брендів виробників кондиціонерів та іншого обладнання, таких як «DEKKER», «IDEA», «MIDEA», «MITSUBISHI HEAVY», «MITSUSHITO», «NEOCLIMA», «NOVAKI», «PANASONIC», «TOSHIBA», «LG», «CARRIER».

Завдяки цьому ми впевнені, що наші клієнти отримають бажаний результат високого рівня за помірну оплату. Наші професійні майстри бездоганно виконають усі сервісні роботи, а керівництво прослідкує за тим, щоб кожен клієнт залишився задоволений співпрацею з нами.

Ви завжди зможете розраховувати на допомогу у виборі необхідного Вам кліматичного обладнання, встановлення й подальше обслуговування, також ми пропонуємо якісні побутові кондиціонери й напівпромислові кондиціонери для великих приміщень.

Ключові слова:

кондиціонер lg, установка кондиціонера, купити кондиціонер в інтернеті, кондиціонер купити, кондиціонер samsung, вибір кондиціонера, panasonic кондиціонери, samsung кондиціонери, Арктика захід львів, Арктика-захід, вентиляція промислових приміщень, дешеві кондиціонери, інтернет-магазин кондиціонерів, каталог кондиціонерів, китайські кондиціонери, кімнатний кондиціонер, кондиціонер для дому, кондиціонер мобільний, кондиціонери midea, кондиціонери дешево, кондиціонери для дому, кондиціонери для квартири, кондиціонери інверторні, кондиціонери придбати у львові, кондиціонери мобільні ціна, кондиціонери монтаж, кондиціонери продаж, кондиціонери самсунг львів, купити кімнатний кондиціонер, монтаж кондиціонера у львові, монтаж кондиціонерів львів, монтаж кондиціонерів прайс, монтаж кондиціонерів ціна, недорогі кондиціонери, обслуговування кондиціонерів у львові, переносний кондиціонер, строковий монтаж кондиціонера, установка кондиціонера львів, установка кондиціонерів daikin, установка кондиціонерів в львові, установка побутових кондиціонерів, ціна установки кондиціонера, Як вибрати кондиціонер для дому, який кондиціонер краще купити, інтернет онлайн магазин

Вартість установки кондиціонера в квартирі

установка кондиціонера

В останні роки температура повітря влітку піднялася так, що квартири просто розпалюються до червоного. Щоб якось від неї врятуватися люди все частіше починають думати про покупку такого побутового приладу як кондиціонер. На сьогодні кондиціонер це не розкіш, а актуально потрібний засіб охолодження.

При виборі кондиціонера обов'язково потрібно враховувати розміри приміщення, в яке він буде встановлений. Якщо Ваше приміщення більше, ніж позначено в техпаспорті пристрою, то кондиціонер просто не буде його охолоджувати до потрібної температури.

На сьогодні ринок побутових пристроїв може запропонувати величезну кількість кондиціонерів, серед яких кожен може підібрати для себе саме той, який відмінно поєднує в собі характеристики ціни.

Після того як кондиціонер обраний, його потрібно вірно встановити. Зазвичай, установка кондиціонера є ланцюжком почергових дій. Першим таким дією є вибір місця, де буде встановлюватися такий прилад, а останнім – перевірка його працездатності. Ціна установки кондиціонерів в квартирі прямо залежить від декількох причин, таких як:

Поверх, на якому знаходиться квартира.

Товщина стінок будинку.

Вага кондиціонера.

На сьогодні існує деяка кількість видів установки кондиціонера:

Стандартна установка. Такий спосіб передбачає установку зовнішнього блоку кондиціонера так, щоб він знаходився під вікном і його верхній край був не вище рівня підвіконня. Зазвичай, стандартна установка займає менше чотирьох годин. Ціна установки кондиціонера в квартирі при такому типі монтажу знаходиться в залежності від тих причин, які були вказані вище.

Незвичайна установка. Такий спосіб застосовується, коли замовник просить розташувати зовнішній блок кондиціонера з бічної сторони або прямо над вікном. Також у такий вигляд установки заходить і кріплення зовнішніх комунікацій кондиціонера до стінки, підвищення загальної довжини комунікацій і т.д. Ціна установки кондиціонера в квартирі таким макаром істотно збільшується і залежить не тільки від причин, позначених вище, та й від розцінок на додаткові послуги які вказані в прайсі компанії-установника.

внутрішня обробка будинку

Установка кондиціонера в авто

кондиціонер авто

Комфорт водія і пасажирів під час пересування на автомобілі дуже залежить від кондиціонера і взагалі від його наявності, завдання якого полягає в зниженні, або в підвищенні температури в машині, усуненні неприємних запахів, зниження рівня вологості та забезпеченні циркуляції повітря.

Багато хто вважає, що встановлювати кондиціонер на вітчизняні машини безглуздо, так як дана опція значно підвищує її вартість. Фахівців з якісної установки кондиціонерів не так вже й багато, і якщо правильно поставити його на автомобіль вітчизняного виробництва, то він буде працювати не гірше, ніж в іномарці.

Не кожен автолюбитель може придбати дорогий автомобіль з хорошим кондиціонером, та й нині впав попит на більш дешеві машини. Але, незважаючи на це, бажаючих встановити в авто кондиціонер менше не стало. Тому багато автосервісів і тюнінгерів встановлюють ексклюзивні кондиціонери індивідуально для кожного охочого.

Для оптимальної дії системи кондиціювання необхідний комплекс робіт із застосуванням спеціальних інструментів, а іноді навіть і заміна деяких деталей. Заміна деталей може знадобитися як для вітчизняних машин, так і для зарубіжних, наприклад, заміна елементів обшивки або запчастин saab.

Для ефективної роботи кондиціонера не повинно бути обмежень температур, тому важливо вибрати конденсор з досить великою площею, який здійснить безпосередню тепловіддачу від холодагента в навколишнє середовище. При недостатній площі кондиціонер буде працювати тільки при температурі повітря до 25 градусів тепла.

Установка кондиціонера своїми руками

11.05.13 Vadim

установка кондиціонераСамостійна установка кондиціонера захід дуже відповідальна, що вимагає від монтажника певних навичок і вмінь. Якщо ви не впевнені у своїх силах, то краще довірити цю справу професіоналам, оскільки установка системи кондиціонування своїми руками часто супроводжується помилками. Крім того, самостійний монтаж означає втрату гарантії.

Але якщо ви впевнені у своїх силах, у вас є професійний інструмент і спеціальні витратні матеріали, то самостійна установка дозволить вам істотно заощадити.

Монтаж кондиціонерів краще здійснювати в парі, бажано з людиною, що володіє досвідом в установці спліт-систем.

В першу чергу, наноситься розмітка внутрішнього блоку, для якого потрібно вибрати оптимальне місце в приміщенні. Коли це зроблено, монтується сама пластина внутрішнього блоку чітко по горизонталі, на відстані приблизно 10 см від стелі і максимально близько до зовнішньої стіни. Для цієї мети використовується рівень. Після того, як внутрішній блок встановлений на монтажну пластину, відзначається край блоку, в тому місці, де буде здійснюватися висновок траси. Від цієї позначки і до стіни, де планується отвір, проводитися риска під ухилом, який розраховується так: кожні півсантиметра на метр довжини. На даній лінії буде здійснюватися монтаж короба для комунікацій системи кондиціонування, що складаються з траси – двох мідних ізольованих трубок, міжблочного кабелю, що живить кабелю і дренажу. За допомогою бура в зовнішній стіні висвердлюється отвір діаметром від 40 мм.

Установка зовнішнього блоку здійснюється поблизу внутрішнього блоку, зазвичай під вікном на фасадній стіні або на балконі. Для цього застосуються спеціальні кронштейни. Після установки зовнішнього блоку кондиціонера, висвердлюється наскрізний отвір для траси, потім здійснюється її прокладка. В першу чергу, встановлюється короб від внутрішнього блоку до готового отвору і проводиться прокладка двох мідних термоізольовані трубок (газової і рідинної), дренажного шланга, міжблочного кабелю і кабелю живлення. Внутрішній блок вішається на монтажну пластину, кінці траси під’єднуються до блоку, труби развальцовиваются з гайками і затягуються з деяким зусиллям.

Потім до сервісного порту, що знаходиться на зовнішньому блоці за допомогою манометричною станції здійснюється підключення вакуумного насоса і витяг повітря з магістралі. Далі проводиться перевірка на герметизацію, після чого відкриваються порти зовнішнього блоку кондиціонера, що запускає фреон в магістраль. Кондиціонер підключається до живлення і готовий до використання!

Опубліковано в рубриці Комплексний Мітки: комплексний ремонт. установка кондиціонера. установка кондиціонера своїми руками. як встановити кондиціонер самостійно

Демонтаж кондиционера. Демонтаж внутреннего и внешнего блока кондиционера.

Описание:

Переезд офиса в новое помещение, семьи в новую квартиру или просто перепланировка всегда сопровождаются хлопотными разборкой мебели, разукомплектованием компьютерной и оргтехники, а также демонтажем бытовой техники, коей является кондиционер.

В данном видео Вы убедитесь, что демонтаж кондиционера своими руками лучше не проводить. Данная процедура должна проделываться профессионалами с соответствующим оборудованием, что бы сохранить работоспособность, хладогент (фреон) и целостность оборудования в целом. Это способствует дальнейшему монтажу, запуску и приятной эксплуатации Вашего, даже б/у, кондиционера.

Узнать цену и заказать демонтаж кондиционера Вы сможете перейдя по следующим ссылкам:

- Описанная услуга: http://coolone.com.ua/stroitelno-mont... (раздел "Возможные дополнительные монтажные работы и расходные материалы")

- Видео: http://youtu.be/vUIOsod1aKE

- Сайт компании: http://coolone.com.ua/

- Соц-группы: Facebook - https://www.facebook.com/CoolOne.com.ua Twitter - https://twitter.com/CoolOneUA VK - http://vk.com/club29055554 LiveJournal - http://cooloneua.livejournal.com/

Тайминг (поминутное расписание):

00:01 - Подсоединение профессионального манометрического коллектора с напорными шлангами к внешнему блоку кондиционера

00:10 - Выравнивание давления и блокировка хладогента (фреона) во внешнем блоке

01:13 - Деинсталляция дренажного канала, кабеля питания и утеплителя

01:53 - Отсоединение медных труб фреоновой магистрали

03:15 - Демонтаж внутреннего кондиционера блока и карты крепления

05:34 - Демонтаж внешнего блока кондиционера

08:25 - Демонтированный комплект, пригодный к повторному монтажу и эксплуатации

Оставьте комментарий!

Комментарий будет опубликован после проверки

Выберите человечка с поднятой рукой!

При нажатии на картинку, Ваш комментарий будет добавлен.