Все Про Автомобіль

Портал «На колесах»

Портал «На колесах» створюється для всіх, хто закоханий в автомобілі, а кращою картиною вважає ту, що відкривається крізь лобове скло.

Друзі, зовсім скоро ми будемо раді вітати вас на сторінках нового автомобільного сайту. На ньому ви знайдете і новини з автосвіту, і тест-драйви, і розповіді про знамениті автомобільні бренди.

Ми будемо намагатися давати актуальні і перевірені поради про те, як вибрати автомобіль, яких заправок уникати, як не промахнутися з гальмівною рідиною, заощадити бензин і ще багато про те, що важливо і цінно для будь-якого автомобіліста.

Також ми гарантуємо, що про новинки світового автопрому прямо «з коліс» першими будуть дізнаватися ті, хто не забуде підписатися на RSS «На колесах».

Все найцікавіше обов'язково з’явиться у нас «На колесах». І, звичайно ж, ми зробимо цілий розділ, присвячений продажу автомобілів в Україні. Будь-який відвідувач сайту зможе дати оголошення про продаж автомобіля або вибрати для себе підходяще авто.

З нашою допомогою можна буде продати або придбати не тільки легкові автомобілі. Продаж вантажних автомобілів теж буде здійснюватися на сторінках нашого сайту.

Ми відмінно знаємо, якою популярністю користуються сайти продажу автомобілів з пробігом. Розділ «Продаж уживаних автомобілів» також буде у нас «На колесах». Створення будь-якого сайту вимагає часу. Ми зробимо все що від нас залежить, щоб портал «На колесах» почав працювати швидше. А поки запрошуємо вас на наш блог, який буде доносити до вас тільки найціннішу інформацію з автосвіту.

Як зберігати автомобіль взимку, якщо «гараж» - вулиця або відкрита автостоянка

Їздити взимку не хочеться, а гаража або місця на підземній парковці немає? Не біда. Ми розповімо, як зберегти автомобіль.

Для початку відзначимо, що у вуличному зберіганні автомобіля є свої переваги. У будь-якому закритому гаражі погана вентиляція і висока вологість. Ці два фактори сприяють прискоренню корозії. На вулиці ж такої проблеми немає - вся волога випаровується швидко.

Консервуючи автомобіль на зимівлю, слід зробити декілька простих дій, і ваш «залізний кінь» переживе цей період без проблем.

Як упізнати битий або просто «убитий» автомобіль

Найнеприємніше при покупці вживаної машини - нарватися на відновлений після аварії автомобіль або просто нездатний після покупки проїхати і тисячі кілометрів. Досвідчений автомеханік, звичайно ж, упізнає таку машину. Однак огляд на СТО - це час і гроші. Ми підкажемо, як заощадити і те, і інше, самостійно визначивши на етапі попереднього огляду бите або відслуживше свій термін авто.

Порядок огляду простий. Починаємо з кузова, далі оглядаємо шасі, заглядаємо в салон, а потім оцінюємо трансмісію і мотор. З певною часткою ймовірності на кожному з етапів виявиться привід для відбракування сумнівного автомобіля.

Вибираємо шини. Можливо, саме про це ви й прагнули запитати …

Рано чи пізно перед автовласником встає питання покупки нової гуми. Одержати набір базових знань, щоб почувати себе більш упевнено перед продавцем, допоможе наша стаття.

Запах в автомобілі. Як з ним боротися

Бажання якнайшвидше позбутися неприємного заходу в салоні цілком зрозуміле. Однак перш ніж розглянути способи усунення небажаних "ароматів", відзначимо, що є певна група запахів, починати боротися з якими треба радикально - поїздкою в автосервіс, оскільки їх поява свідчить про певну серйозну проблему з авто.

Якщо відмовили гальма…

Що й говорити - ситуація не із приємних. Ми розповімо, що робити в подібних випадках, але спочатку кілька слів про те, як їх запобігти:

  • не слід заощаджувати на гальмовій рідині. Щоб не нарватися на підробку, не купуйте її в сумнівних місцях. Неякісна гальмова рідина здатна вивести з ладу гальмову систему всього лише за тиждень-два;
  • регулярно оглядайте гальмові трубки й шланги. У випадку виявлення навіть найменшого дефекту, їх слід негайно замінити;
  • не перевозьте на задньому сидінні предметів, здатних скотитися під гальмову педаль. З тієї ж причини не дозволяйте дітям перевозити на руках кошенят, хом'ячків і інших дрібних домашніх улюбленців. За відомим законом підлості вони виявляться під педаллю гальма в самий непідходящий момент.

Полірування кузова або усе, що необхідно про це знати

Для початку відзначимо, що полірування кузова - заняття достатньо трудомістке й ризиковане. Якщо не дотримуватися правил цього самого полірування, а разом з тим й інструкції, прикладеної до полірувального засобу, можна одержати ефект зворотній очікуваному.

Я сам обманюватися радий або найбільш часті омани при виборі автомобіля

Ще кілька років назад вибрати по-справжньому "свій" автомобіль людям заважав інформаційний дефіцит - Інтернет ще не був таким популярним. Однак і сьогодні промахнутися з вибором найбільш оптимального авто можна легко й просто. Уся справа в помилках, які ми допускаємо при виборі авто.

От найпоширеніші з них.

Нові варіанти дорожніх "розводів", що з'явилися влітку

Різновидів "розводів" на дорогах досить багато. Улітку цього року в Києві з'явилося дві "новинки", про які ми й прагнемо вам розповісти.

Продаж автомобіля. Як і при покупці, турбот не менше

Що й говорити, продати автомобіль завжди хочеться з найменшими витратами часу й втратою в грошах. Як і перед будь-яким відповідальним заходом, перед продажем авто слід підготувати план. Для його розробки слід відповісти на декілька питань, і тоді алгоритм продажу авто ви зможете уявити собі максимально чітко.

Обережно! "Потопельник"

Чи можна пізнавати таку машину при покупці б/в авто?

Деякі власники підтоплених у минулому авто запевняють, що після просушки й заміни деяких деталей, експлуатувати автомобіль можна хоч кілька років без відчутних турбот і проблем. Однак уся різниця в тому, чи повністю був занурений у воду автомобіль і як довго він пробув у воді.

Машина, що повністю потонула, у подальшій експлуатації дуже небезпечна не тільки тим, що буде постійно вимагати дорогого ремонту. Під впливом води страждає електрика машини, яку відновити не можна, і ризик спонтанного загоряння авто дуже високий.

Чи можна пізнавати машину-потопельника?

Основи безпечної їзди. Частина друга. Про безпеку руху в потоці

Рухаючись у щільному потоці, витримувати оптимальну дистанцію буває дуже важко, а можливостей для маневрів мало. В умовах такої їзди найбільш частими ДТП є ті, що пов'язані з різким гальмуванням автомобіля, що йде попереду.

Рухаючись безпосередньо за лідером, слід намагатися витримувати дистанцію. Не всі водії поводяться відповідально й запобігливо до інших, коли їм трапляється вести потік.

Якщо в ролі лідера виступаєте ви, не варто прагнути відірватися від потоку. За вами можуть піти інші, а хтось спробує вас обігнати, оскільки ви самі ж і надасте таку можливість. Але обігнати вас хто-небудь спробує обов'язково, оскільки позиція лідера - сама виграшна в потоці.

Основи безпечної їзди. Частина перша. Як визначити оптимальну дистанцію між своїм і чужим авто

Коли водіїв відвідує світла думка їздити надалі більш акуратно? Мабуть, ми не помилимося, якщо припустимо, що таке спадає на думку, коли на низької швидкості проїжджаєш повз покручені купи металу, які яких-небудь півгодини назад були звичайними - респектабельними або не дуже - авто.

Однак "акуратне водіння" - занадто розмите поняття, що полягає з набору загальноприйнятих аксіом, зафіксованих в ПДР. Але існують і інші, більш наближені до практики щоденного водіння принципи, освоївши які можна роками їздити без подій. Сьогодні ми познайомимо вас із головним з них - необхідністю дотримуватися дистанції й методами її визначення.

У ПДР дається надцінна рекомендація про дотримання безпечної дистанції залежно від дорожньої обстановки, швидкості потоку й інших факторів. Одним словом, конкретики ніякої. А чи існує спосіб розрахунку оптимальної відстані між автомобілями? Такий метод не просто є, їх декілька, і ми познайомимо вас із кожним з них.

Обкатування нового авто. Рекомендації й поради

Від того, як буде експлуатуватися новенький автомобіль, багато в чому залежить якість його роботи протягом наступних років, тому дуже важливо дотримуватися певних принципів його обкатування.

Энциклопедия легковых автомобилей

В энциклопедии вы найдете краткую информацию о 600 марках легковых автомобилей.

Энциклопедия содержит более 1000 оригинальных иллюстраций.

Каждая из 600 статей энциклопедии посвящена определенной автомобильной марке, фирме или заводу с указанием географического места и страны их расположения. В энциклопедии кратко представлена история автомобильных предприятий, упоминаются главные события в их деятельности, основные выпущенные модели и их создатели, описываются конструктивные особенности машин и общий вклад фирмы или завода в мировой автомобильный процесс. Наиболее существенным достижениям большинства автомобильных компаний посвящаются дополнительные разделы статей. Также можно подробнее познакомиться с особенностями конструкции и достоинствами конкретных исторических и современных машин. Краткие технические характеристики автомобилей вынесены в небольшие таблички, а изображения моделей можно увидеть на размещенных рядом иллюстрациях. Большинство статей снабжено эмблемами автомобильных компаний. Желающим глубже познакомиться с конструкцией наиболее известных исторических автомобилей предлагаются 54 красочных разворота с рентген-схемами.

Suzuki

Все про автомобіль Suzuki Wagon R

January 25th, 2009 in Suzuki Wagon R+

Так, при парковці зусилля мінімальні, а із зростанням швидкості з’являється помітний повертаючий момент. Передні дискові і барабанні задні гальма Suzuki Wagon R+ вельми ефективні, але із-за могутнього підсилювача потрібне ніжне поводження з педаллю. Автомобіль може бути також обладнаний антиблокувальною системою гальм (АБС).

Міцний кузов Suzuki Wagon R+ з енергопоглинаючою конструкцією і ряд захисних пристроїв забезпечують безпеку водія і пасажирів.

Бічні захисні балки (SIPS), розташовані усередині дверей автомобіля, забезпечують захист при бічному зіткненні Інерційні ремені безпеки і фронтальні подушки безпеки для водія і пасажира -еще один ступінь безпеки. Система блокування відкриття задніх дверей - “дитячі замки” не дозволить малюкам, що розпустувалися, відкрити двері автомобіля самостійно.

Електронна система знерухомлення автомобіля (іммобілайзер), встановлена ще на заводі, забезпечить захист Suzuki Wagon R+ від угону і не дозволить завести автомобіль без його рідного ключа.

Габаритні розміри

Все про автомобіль на підприємстві. Бухоблік придбання

Валентина ВОРОНА, бухгалтер-експерт

УВАГА! Це архівна стаття. Актуальну інформацію шукайте на нашій тематичній сторінці «ТРАНСПОРТ» >>>

Ми продовжуємо цикл публікацій з питань обліку придбання, оренди, утримання та обслуговування транспортних засобів на підприємстві. Розглянемо бухоблік придбання автотранспорту шляхом обміну

Обмін автомобіля на неподібні активи

Підприємство "А" отримало від підприємства "Б" за бартерним контрактом новий автомобіль "Опель". Своєю чергою, підприємство "А" передає підприємству "Б" товар на таку ж суму.

Вихідні дані:

1. Облікова вартість автомобіля становить 140000 грн.

2. Контрактна вартість обміну становить 180000 грн, в тому числі ПДВ 30000 грн. Ця вартість є справедливою вартістю автомобіля.

3. Вартість реєстрації автомобіля - 200 грн (цифра умовна).

4. Пенсійний збір становить 3% контрактної вартості автомобіля, з урахуванням суми ПДВ.

5. Сума транспортного податку становить 4 грн за 100 см 3 .

6. Об’єм циліндрів двигуна становить 1400 см 3.

Веломітінг. КиЇв.ч2

Описание:

10 велосипедних завдань до київської влади на півтора роки

1. Зробити безпечні та зручні проїзди велосипедистів по Поштовій площі,

2. Організувати швидкий та безпечний проїзд велосипедистів на трьох мостах Києва (Метро, Московський, Патона), обладнати безпечні та зрозумілі заїзди і з'їзди з мостів, безпечний рух по мостах,

3. Зобов'язати проектувальників при ВСІХ реконструкціях та будівництвах обов'язково враховувати велосипедний рух,

4. Прийняти стратегію "Vision Zero" для міста Києва (мета: нуль загиблих внаслідок ДТП).

5. Прибрати кіоски та парковку автомобілів з велодоріжок на Перемоги та Бажана,

6. Створити криті безпечні велосипедні парковки і під'їзди до них біля 15 станцій метро (або всередині переходів метро) у 2015 році (сумарною місткістю 2500 велосипедів),

7. Забезпечити зручні місця для перевезення велосипедів у тролейбусах, трамваях, міській електричці, та зручні під'їзди з велосипедом до станцій і зупинок,

8. Профінансувати проект пілотної велосипедної інфраструктури Дарницького району "СТАРТ" у 2015 році,

9. Прийняти Велосипедну концепцію Києва до 2020 року, погодити її з громадськістю, включити належну частину у бюджет 2015 року,

10. Призначити радника з велосипедних питань (cycling officer), який буде мати необхідні повноваження для розвитку велосипедної інфраструктури у Києві, і кандидатура якого буде погоджена з громадськістю.

Усі 10 пунктів реально реалізувати протягом 1,5 років, і навіть раніше.

Оставьте комментарий!

Комментарий будет опубликован после проверки

Выберите человечка с поднятой рукой!

При нажатии на картинку, Ваш комментарий будет добавлен.